O firmie

Nowe domy i mieszkania w Warszawie

Kameralne osiedle - "Ulica Motylkowa" - to kompleks 5 budynków czterolokalowych położonych w Międzylesiu przy ulicy Motylkowej 11.

Inwestycja realizowana jest blisko terenów leśnych, miejsc rekreacji i wypoczynku stworzona z myślą o wszystkich, którzy marzą o własnych, wyjątkowych "czterech kątach". Oferowane przez nas mieszkania w Wawrze to nie tylko idealna przestrzeń dla rodziny, osób poszukujących wytchnienia od codziennej bieganiny, ale także dobra lokalizacja.

Kilka linii autobusowych oraz szybka kolej podmiejska łącząca Międzylesie ze wszystkimi najważniejszymi punktami Warszawy, pozwala bez problemu dotrzeć w wymagane miejsce.

Osoby poruszające się samochodem mogą korzystać z pobliskich szlaków komunikacyjnych łączšcych się z Trasą Siekierkowską, Trasą Łazienkowską, Wałem Miedzeszyńskim. W odległości ok. 2 km znajduje się nowy basen i lodowisko w Aninie.

W odległości niecałych 5 km znajduje się Centrum Handlowe Promenada. Podobny dystans dzieli naszą inwestycję od Centrum Handlowego Gocław, zaledwie 1,5 km od naszego Osiedla rozpocznęła się budowa nowego centrum handlowo-rozrywkowego "Ferio Wawer".

W każdym budynku znajdują się dwa mieszkania dwupoziomowe 97m2 z ogródkiem 100m2, oraz dwa mieszkania 63m2 położone na drugim piętrze, do każdego z mieszkań przynależy jedno miejsce postojowe w garażu oraz jedno miejsce postojowe przed garażem.

Obecnie realizowany jest 5 i za razem ostatni etap budowy.

Wcześniejsza rezerwacja lokali pozwoli Państwu uzyskać do 5% rabatu od ceny podstawowej.